ТМ Болена

Компанія «Fakro»

Замовивши дахові вікна на сайті, Ви отримуєте 10% знижки*!

Фабрика вікон «Болена» є офіційним партнером компанії «Fakro», яка є лідером на ринку виробництва дахових вікон.

Також  фабрика вікон «Болена» пропонує дахові сходи та широкий асортимент аксесуарів для дахових вікон від компанії «Fakro».

 

Дахове (мансардне) вікно - це вікно, яке монтується в стіну або дах з кутом нахилу до підлоги 90о і менше.

 

Переваги дахових вікон:

 

 • гарантія на вікна - 10 років, на склопакет - 12 років!
 • безтермінова гарантія на розбиття склопакету градом;
 • рама вікна стійка до атмосферних впливів та механічних пошкоджень;
 • високий рівень безпеки проти злому;
 • можна змонтувати на будь-який дах з кутом нахилу від 15o до 90o;
 • герметичність, яку забезпечує монтаж за допомогою спеціального ущільнюючого коміра;
 • вентиляційний отвір;
 • енергозберігаючий склопакет із гартованим склом;
 • зручність використання;
 • вікно доповнює широка гама аксесуарів.

 

 

 

 

 

 

 

Будова дахового вікна

 

Рама виготовлена з найкращої соснової сировини, склеєної пошарово, просоченої антисептиком у вакуумній камері. Деревина покрита трьома шарами акрилового лаку або стійкою до вологи фарбою. Також є вікна з ПВХ-профілю. Зовні вікно обшите алюмінієвим профілем.Якісна деревина і спеціальне покриття дозволяє вікну справно функціонувати і зберігати привабливий вигляд багато років.

 

Склопакет


Енергозберігаючий  протиударний склопакет, однокамерний, заповнений інертним газом. Зовнішній лист скла загартований, стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Внутрішній лист скла - енергозберігаючий, має підвищені показники теплоізоляції.

За Вашим бажанням склопакет можна поміняти, наприклад, на двокамерний чи укомплектувати іншими видами скла.

 

Безпека та протизламність


Вікна Fakro мають 3 і вище клас безпеки. Це означає, що вікно витримає вагу в 50 кг, яка впаде на нього з висоти 45 см і більше. Вікно витримує вагу людини, яка наступить на нього зверху.

Новаторська система  проти зламу дахових вікон topSafe, винайдена Fakro, захистить Ваш дім від проникнення зловмисників.

 

Головними перевагами системи topSafe є:

 • зміцнення завісів;

 • зміцнена конструкція дерев'яних елементів та елемента замка;
 • стальний профіль в нижній частині рами.

 

Вікно Fakro, виготовлене за системою topSafe, не можливо відкрити зовні ні механічною дією (удар), ні за допомогою інструментів для злому. Цей ефект підсилений загартованим склом. Тому Ви можете спокійно спати, знаючи, що Ваша оселя надійно захищена.

 

Функціональність

Широка пропозиція дає можливість підібрати відповідний тип вікна до Вашого приміщення на горищі. Дахові вікна Fakro обладнані ручкою у нижній частині рами, що забезпечує зручне користування вікном. За допомогою ручки вікно можна відкрити на мікропровітрювання.  Спеціальна технологія монтажу забезпечить герметичність та ефективну теплоізоляцію. Вікна обладнані вентиляційними щілинами різного типу: звичайною чи автоматичною вентиляційною щілиною.

 

Обслуговування


Спеціальних умов експлуатації немає.

Для збереження всіх властивостей деревини протягом тривалого часу, вікно потрібно час від часу наново покривати лаком. Фарбувати слід лише дерев'яні елементи.

Якщо вікно забрудниться, його можна помити просто водою чи із використанням побутової хімії.

 

Замовлення дахових вікон


Замір і монтаж дахових вікон здійснюються за стандартною схемою замовлення.

 

Послуга заміру безкоштовна. Монтаж Ви можете здійснювати самостійно, або ж замовити здійснення монтажу від фабрики вікон «Болена». Спеціалізована бригада монтажників змонтує вікно за всіма необхідними стандартами. Покриття даху визначає специфіку монтажу.

 

Гарантії на дахові вікна - особливий параметр, на який слід звернути увагу при виборі вікна для даху. Оскільки дахові вікна розміщені на стіні чи даху, під гострим кутом до підлоги, вони повинні бути більш стійкими до впливу атмосферних чинників, ніж звичайні вікна. Часто виробники мансардних вікон бояться брати на себе відповідальність за тривалий термін функціонування їхньої продукції.

 

Спільно із виробником дахових вікон Fakro, ми надаємо найвищу гарантію - 10 років на саме вікно і 12 років на склопакет! Оскільки склопакет протиуданий, гарантія на розбиття склопакету градом - безтермінова. 

Аксесуари для дахових вікон


Для зручності користування Вашими даховими вікнами від Fakro, Ви  можете замовити додаткові аксесуари:

 

жалюзі та штори внутрішні

Вони є популярним аксесуаром для мансарду, які дозволяють контролювати кількість світла, що надходить у кімнату. Змінюючи кут граней, ви зможете контролювати напрямок сонячного світла і створювати неповторну атмосферу. Жалюзі захищають від перегріву а також слугують декоративним елементом інтер’єру. Бокові алюмінієві рейки дозволяють повністю затінювати кімнату. Внутріні штори забезпечують захист від сонячних променів і одночасно можуть бути додатковим елементом прикраси на горищі. Зменшують кількість вхідного світла, додають стиль  кімнаті. Штора – це тканина на валику з пружиною. Вона обладнана естетичною алюмінієвою планкою, яка прикриває валик штори. Три пари гачків на рамі дають можливість зафіксувати штору в різних позиціях.

 

ролети

Для покращення своєї продукції та простоти використання, FAKRO постійно аналізує ефективність захисту від сонця, використовуючи різні затінення продуктів. Зовнішня ролокасета забезпечує комфорт проживання в мансарді, захищає від надмірної спеки, гарантує ефективне затемнення приміщення, захищає від шуму ззовні і забезпечує почуття приватності у мансарді. Завдяки тому, що ролокасета встановлюється назовні, вона ефективно захищає від спеки. Алюмінієві планки, з яких складається ролокасета, з'єднані спеціальним гумовим елементом, який збільшує стійкість ролокасети до впливів атмосфери.

Зменшує шум ззовні та забезпечує конфіденційність, повністю закриваючи вікно.

 

електроуправління

Вікна які оснащені електроуправлінням, забезпечують його, а також аксесуарів, відкриття та закриття, що працюють за допомогою пульта дистанційного керування. Вікна можуть працювати з будь-якого місця всередині приміщення. Особливо рекомендуються для приміщень, де вікна встановлені високо над головами користувачів, що ускладнює доступ до них безпосередньо. Це робить ці вікна ідеальним елементом для включення в нестандартні архітектурні проекти, що забезпечують безліч варіантів інтер'єру.

 

протимоскітні сітки

Дозволяють залишити вікно відкритим та бути впевненим, що в кімнату не потраплять комахи. Москітна сітка – це єдиний аксесуар, який монтується до відкосів, а не до вікна. Виготовлена з сітки покритої ПВХ, обладнана алюмінієвими направляючими білого кольору.

 

стержні для відкривання

Універсальний телескопічний стержень допомагає легко відкривати високо замонтовані вікна. Можна використовувати також для штор, жалюзів та антимоскітної сітки , які вмонтовані поза зоною досяжності користувача.

 

 

 

 

 

 

маркіза (зовнішня штора)

Маркіза (зовнішня штора) забезпечує оптимальний захист від перегріву та забезпечує зовнішній вигляд. Відбиває сонячні промені, перш ніж вони досягають поверхні скла, допомагаючи мінімізувати температуру, відбиваючи блиск і шкідливий вплив ультрафіолетового проміння. 

 

Аксесуари для дахових вікон потрібні для захисту від надмірного нагрівання та  регулювання освітлення кімнати, захисту від допитливих поглядів сусідів, а також для декорування приміщення.


Ручні аксесуари для обслуговування вікон призначені для відчинення високо замонтованих вікон та обслуговування аксесуарів без допомоги крісел чи драбин.

 

Оберіть своє дахове вікно

 

Купити мансардні вікна можна, зателефонувавши:

 

050 374-36-26

067 372-30-78


або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене