ТМ Болена

Дахові вікна

Замовивши дахові вікна на сайті, Ви отримуєте 10% знижки*!

Що таке мансарда?

 

Власне мансардою прийнято називати придатну для проживання частину будинку, яка знаходиться одразу під похилим або ламаним дахом. Встановлення мансардного вікна – забеспечує потрапляння в кімнату більш природнього світла, що автоматично робить її затишнішою. Якщо в кімнаті немає зовнішньої стіни, щоб встановити вікно, ви можете створити вікно на стелі.

 

Мансардні вікна  встановлюються в скат - покрівлі і призначені для монтажу в кімнаті, розташованій на горищі. Це, безумовно, додає особливого шарму в інтер’єрі. Влаштувавши в будинку мансарду, ви значно збільшуєте його житлову площу практично на цілий поверх.

 

Енергоефективність та комфорт

Мансардні вікна можуть зробити вагомий внесок у підвищення енергоефективності та комфорту.

Високоякісне мансардне вікно, встановлене із заводським готовим комплектом, практично усуває ризик потрапляння вологи та пошкодження у покрівлі навколо місця встановлення. Нові мансардні вікна оснащені вентеляційними клапанами, які відводять конденсат з приміщення.

 

Монтаж

Навіть найенергоефективніше мансардне вікно повинно бути належним чином встановлене, щоб забезпечити свою максимальну функціональність. Окрім дотримання інструкцій виробника, важливо також враховувати нахил скату та контроль вологості під час монтажу.

Мансардні вікна мають безліч переваг, основні з них:

  • Захист мансардного приміщення від несприятливих зовнішніх впливів. 

  • Економія світла та тепла. 

  • Можливість провітрювання приміщення при закритому вікні. 

  • Практичність та комфорт. 

ТМ Болена є офіційним партнером двох виробників дахових вікон «Fakro» і «VELUX». Кожен з яких пропонує широкий вибір дахових вікон та аксесуарів до них.

 

 Більше про дахові вікна VELUX

"Компанія VELUX світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом."

 

  Більше про дахові вікна Fakro

"Спільно із виробником дахових вікон Fakro, ми надаємо найвищу гарантію - 10 років на саме вікно і 12 років на склопакет! "

 

Купити мансардні вікна можна, зателефонувавши:

 

050 374-36-26

067 372-30-78

або написати нам на електронну пошту:

vikna@bolena.ua

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене