ТМ Болена

8% знижка на броньовані двері

Замовляючи броньовані двері через сайт. Ви гарантовано отримуєте 8% знижку. Пропонуємо Вам 2 колекції для приватних будинків та квартир.

 

Обирайте модель яка вас цікавить, натискайте  та вказуйте розміри.

Ми порахуємо вартість зі знижкою та надішлемо відповідь на вашу електоронну адресу.

 

Каталог броньованих дверей для приватного будинку

 

 

 

Каталог дверей для квартир

 

 

Двері – своєрідна візитна картка Вашого дому і Вас як господаря, адже це перше, що побачать Ваші гості, сусіди чи випадкові прохожі. Проте основною функцією дверей залишається ефективний захист від небажаних гостей, які бажають відвідати домівку, за  відсутності господаря. Тож вибір дверей – непроста і відповідальна справа.

 

Акційні ціни броньованих дверей

 

Броньовані двері №9

 

 

 

не маєте розмірів?

записуйтесь на

безкоштовний замір

 

              

 

Характеристика броньованих дверей:

 

 

 • Безпека 
  • захист від злому забезпечують 2 якісних замки різних систем: нижній «Apecs» (врізний замок із євро циліндром, защіпкою та засувкою), верхній «САМ» (сувальдний замок). Детальніше про замки тут;
  • броньовані двері є протиударними;
  • 2 встановлені в дверну раму антизрізи виконують функцію стаціонарних замкових ригелів (язичків) і підстраховують від злому петель;
  • броненакладки на петлі захищають від зняття дверей з петель.

 

 • Термоізоляція та шумоізоляція 
  • утеплювач «Izover» (мінеральна вата);
  • ущільнювач «Varnamo», розміщений по периметру створки. 

 

 • Довговічність за рахунок міцної конструкції, облицювання вологостійким МДФ, ламінації ПВХ плівкою  «Vinorit», яка розрахова на контакт з вулицею;

 

 • Практичність
  • найширший кут відкривання дверей – 180 градусів;
  • вічко дверне має кут огляду 180 градусів;
  • підходять як вхідні двері для будинків та квартир.

 

 • Індивідуальність розмірів та дизайну
  • облицювання – фрезерована (з візерунком) панель МДФ 12мм, ламінована ПВХ плівкою;
  • індивідуальні розміри дверей – двері ідеально підходитимуть саме Вам;
  • оздоблення дверей дозволяє підібрати модель за найвибагливішим смаком: 50 моделей, широка кольорова гама.

 

 • Вигідні умови замовлення
  • за Вашим бажанням стандартну комплектацію броньованих дверей можна змінити (верхні та нижні замки, засувки, золота фурнітура).
  • Безкоштовний замір для визначення точних розмірів майбутніх дверей.

 

замовити двері зі знижкою

 

Купити броньовані двері: 

 

Ви можете замовити двері у фірмових салонах фабрики вікон «Болена» за адресами:

 

 

Замовлення, виготовлення і гарантії:

 

 • ціна формується залежно від розміру дверей. Ви можете обрати та купити будь-яку модель будь-якого кольору за ту ж саму ціну;
 • фабрика вікон «Болена» пропонує послугу заміру безкоштовно. Після заміру Ви знатимете остаточну ціну Ваших майбутніх дверей;
 • при замовленні із сайту Ви отримуєте 8% знижки!
 • терміни виготовлення – 3 тижні від моменту підписання угоди до встановлення;
 • фабрика вікон «Болена» здійснює монтаж нових та демонтаж старих дверей. Ця послуга замовляється та оплачується додатково;
 • гарантія надається від фабрики вікон «Болена» терміном на 1 рік, не залежно від того, хто здійснював монтаж.

 

 

Будова броньованих дверей

 

Двері складаються з двох листів високоміцної сталі, які з'єднані між собою каркасом із сталевої квадратної труби. Внутрішній простір сталевої рами перетинають ребра жорсткості зі сталі, вільний простір між якими заповнюють утеплювачем (мінеральною ватою) для тепло- і шумоізоляції.

 

Зовні броньовані двері оздоблені МДФ панелями, які ламіновані ПВХ-плівкою. Спеціальна ПВХ плівка «VINORIT» дозволяє таким дверям витримувати контакт з вулицею, бути стійкими до механічних, термічних навантажень та вологи.

 

Дверна коробка теж повинна бути надійною, захищати квартиру від злому і здатною витримувати вагу важких дверей, а це від 50 до 150 кілограм. Для надійності коробку кріплять до стін проєму довгими міцними штирями.

Для щільного прилягання дверей, по периметру дверей встановлюють гумовий ущільнювач. Для захисту від можливості зняти двері з петель встановлюють спеціальну систему захисту.

 

Замки

Статистика показує, що, незважаючи на зростання якості охоронних систем, число квартирних крадіжок не знижується. У чому ж справа? Нерідко помилково вважають, що, чим товщі двері, тим міцнішими вони є. Насправді безпека Вашого житла значно більше залежить від якісного замка.

 

За загальноприйнятими стандартами, замки діляться на циліндрові, сувальдні, з різними механізмами секретності. І в тому, і в іншому є свої переваги і недоліки. Більш складний за будовою ­– сувальдний замок, який працює проти відмички. Циліндричний замок має більш потужну конструкцію, працює проти вибивання. Завдяки розробленим системам захисту, зловмисникам досить складно розкрити сучасні замки обох типів.

 

Основний замок (нижній) – це замок, що містить язичок-засувку, яким управляє дверна ручка. Призначення язичка-засувки – фіксація дверей щільно притиснутими до дверної коробки, навіть якщо двері не зачинені на замок.

Додатковий замок (верхній) – замок, який не має язичка-засувки і ручки. Застосовується для збільшення зломостойкості дверей.

Як правило, для вхідних дверей обирають різнотипні основний і додатковий замки (нижній та верхній). Це обумовлено тим, що для розкриття кожної з систем необхідні свої специфічні навички та інструменти, що ускладнює роботу зловмисникам.

 

Броньовані двері фабрики вікон «Болена» мають високий рівень міцності, зносостійкості та звукоізоляції. Широкий модельний ряд будь-якого обраного із каталогу кольору, додаткові комплектуючі та їх оздоблення, можливість виготовлення за індивідуальними розмірами – все це створює індивідуальність та неповторність Ваших броньованих дверей,  засвідчить Ваш хороший смак і статус.

Широкий модельний ряд броньованих дверей в Чернівцях, презентовано у фірмовому салоні ТМ "Болена": м.Чернівці, вул. М. Олімпіади 34Б.

 

*акція діє з 25.03.2017 до 25.06.2017 25.10.2017;

 


Замовляй вхідні двері різного дизайну на сторону під’їзду та у квартиру.


Тепер Ви можете окремо підбирати дизайн та колір броньованих дверей під інтер’єр Вашої квартири та на сторону сходової клітини.


Для квартири можна обрати цікавий малюнок МДФ накладки та підібрати її колір під колір меблів або підлоги.


Для сходової клітини радимо обирати темні (більш практичні) кольори та із «спокійним» дизайном.

 

 

замовити двері зі знижкою

cторінка оновлена:

Задати питання

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене