ТМ Болена

Як вибрати якісні вікна?


Недосвідчена людина обирає вікна за ціною, нехтуючи питанням якості, адже всі продавці в один голос запевняють, що саме їхні вікна є найякіснішими. У цій статті ми розглянемо те, яким чином для зменшення на ринку неякісної продукції державні документи контролюють виробників.

Фабрика вікон "Болена"


Ми, фабрика вікон «Болена» - відомий український виробник металопластикових вікон та пластикових дверей. Завдяки австрійському та німецькому обладнанню зразка 2013 року та великому досвіду працівників, ми створюємо вікна високої якості та надаєм унікальну для України гарантію - 12 років, підтверджену паспортом на вікна, де зазначені характеристики виробу та умови гарантії.

Вже 20 років ми, щоденно та натхненно, встановлюємо нові вікна. Для виробництва металопластикових конструкцій ми використовуємо тільки ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Вікна Рехау – це надійність, стійкість до сонячних промінів, екологічність, та саме головне – енергозбереження. Ми створюємо такі пластикові вікна, які зберігають тепло у приміщенні та максимально запобігають тепловтратам.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: G-U, Saint-Gobain, Glas Troesch, які вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, та використовуються для виготовлення нашої продукції.

Фабрика вікон «Болена» - постійно вводить інновації у свої вироби, одними із останніх: віконні провітрювачі, тепла дистанційна рамка, мультифункціональне скло. Ми також урізноманітнюємо наші дизанерські рішення, поповнюючи каталог нестандартних рішеннь та вирішуючі творчі задачі наших клієнтів.

Енергоефективність з Rehau Geneo


Фабрика вікон Болена пропонує звернути увагу на один з найкращих профілів, існуючих на українському ринку. Профільна система Rehau Geneo з монтажною глибиною 86 мм та 6-ма камерами гарантує вам приємний мікроклімат в приміщенні в будь-яку пору року!

Матеріал RAUFIPRO, який є основою цього профілю, має модуль пружності в 15 раз вищий, ніж у бетону! Завдяки цій особливості ваші вікна витримають надскладні умови експлуатації, залишаючись цілими та неушкодженими.

Телефонуйте: 050 434-22-12, 067 373-78-38, ми завжди раді надати професійну консультацію з приводу вибору вікон та металопластикових дверей. читати далі...

Гаражні ворота для вашого дому!


ТМ Болена пропонує звернути увагу на сучасні гаражні ворота, які можуть стати не тільки гарним доповненням будинку, але й надійним захистом вашого авто.

Ми співпрацюємо з компанією-виробником гаражних воріт Alutech, в асортименті якого є понад 100 різних моделей з різними малюнками, кольорами та комплектацією..

Телефонуйте за номерами: 050 374-25-35, 067 373-78-53, або завітайте в головний офіс ТМ Болена, що знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Січових стрільців 34-Б.

Вхід для партнерів
Введіть пароль
запам'ятати мене